Kirjanpito ja Reskontrat
010 5678 805
reskontra@certum.fi

Kysy neuvoa kirjanpitoon liittyvissä asioissa, esim. alv-ilmoitukset, kuukausittainen kirjanpito, ostoreskontra, materiaalin ja tositteiden toimitus

Rahoitus
010 5678 803
rahoitus@certum.fi

Rahoituksen palvelunumerosta saat lisätietoa Yrityslainaan, Laskurahoitukseen ja Limiittiin liittyvissä asioissa

Palkat
010 5678 806
palkat@certum.fi

Kysy neuvoa palkkoihin liittyvissä asioissa, esim. palkkalaskelmat, palkanmaksu, palkkatodistukset

Talousohjaus
010 5678 807
talousohjaus@certum.fi

Talousohjauksen numerosta saat lisätietoa neuvontapalveluista, talousohjauksesta ja laajennetuista raportointipalveluista

Ohjelmistojen asiakaspalvelu:

Asiakaspalvelu
010 5678 800
asiakaspalvelu@certum.fi

Certumin ohjelmistoihin ja muihin palveluihin liittyvä asiakaspalvelumme

Maksunvalvonnan ja perintäpalvelun yhteystiedot:

Maksunvalvonta
010 5678 801
maksunvalvonta@certum.fi

Maksunvalvontaan liittyvät asiat esim. maksumuistutukset ja ALV-laskut

Perintä
010 5678 802
perinta@certum.fi

Perintään liittyvissä asioissa, esim. maksuvaatimukset, kululaskut, haastehakemusten tiedoksiannot

Muut palvelunumerot:

Myynti
010 5678 810
myynti@certum.fi

Kysy Certumin palveluista tai pyydä ratkaisuehdotus ongelmaasi

Laskutus
010 5678 804
laskutus@certum.fi

Laskujen luontiin ja Certumin omaan laskutukseen liittyvät asiat, maksujen selvittely

 

Puhelujen hinnat

Kun soitat Certumin 010-alkuiseen numeroon matkapuhelimesta, puhelun hinta on matkapuhelinmaksu (mpm.) Kun soitat kiinteästä verkosta, puhelun hinta on paikallisverkkomaksu (pvm.)

Maksut määräytyvät soittajan operaattorin hinnaston mukaan. Jos käytät puhepakettia, sinun kannattaa tarkistaa operaattoriltasi, sisältyvätkö 010-alkuiset puhelut siihen.

Vaasa

Certum Vaasa
Myllykatu 15 2krs.
65100 VAASA

Tampere

Certum Tampere
Hämeenkatu 26A 3krs
33200 Tampere

Kirjanpito
Näsilinnankatu 25B 5krs
33200 Tampere

Seinäjoki

Certum Seinäjoki
Vaasantie 11 (Rytmikorjaamo)
60100 Seinäjoki

Sivuston suunnittelu ja toteutus: Bermuda