Myynti
010 5678 810
myynti@certum.fi

Kysy Certumin palveluista tai pyydä ratkaisuehdotus ongelmaasi

Asiakaspalvelu
010 5678 800
asiakaspalvelu@certum.fi

Muihin asioihin liittyen asiakaspalvelumme on avoinna arkisin 9:00–15:30

Rahoitus
010 5678 803
rahoitus@certum.fi

Rahoituksen palvelunumerosta saat lisätietoa Yrityslainaan, Laskurahoitukseen ja Limiittiin liittyvissä asioissa

Laskutus
010 5678 804
laskutus@certum.fi

Laskujen luontiin ja laskutukseen liittyvät asiat, maksujen selvittely

Kirjanpito ja Reskontrat
010 5678 805
reskontra@certum.fi

Kysy neuvoa kirjanpitoon liittyvissä asioissa, esim. alv-ilmoitukset, kuukausittainen kirjanpito, ostoreskontra, materiaalin ja tositteiden toimitus

Maksunvalvonta
010 5678 801
maksunvalvonta@certum.fi

Maksunvalvontaan liittyvät asiat esim. maksumuistutukset ja ALV-laskut

Talousohjaus
010 5678 800
talousohjaus@certum.fi

Talousohjauksen numerosta saat lisätietoa neuvontapalveluista, talousohjauksesta ja laajennetuista raportointipalveluista

Perintä
010 5678 802
perinta@certum.fi

Perintään liittyvissä asioissa, esim. maksuvaatimukset, kululaskut, haastehakemusten tiedoksiannot

Palkat
010 5678 806
palkat@certum.fi

Kysy neuvoa palkkoihin liittyvissä asioissa, esim. palkkalaskelmat, palkanmaksu, palkkatodistukset

Vaasa

Certum Vaasa
Myllykatu 15 2krs.
65100 VAASA

Tampere

Certum Tampere
Hämeenkatu 26A 3krs
33200 Tampere

Kirjanpito
Näsilinnankatu 25B 5krs
33200 Tampere

Seinäjoki

Certum Seinäjoki
Vaasantie 11 (Rytmikorjaamo)
60100 Seinäjoki

Sivuston toteutus: Bermuda